DBstory

DBstory-najwieksze polskie forum Dragon Ball

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-05-22 02:52:46

 arkus22

SSJ2

Skąd: rokokoko
Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 82
Punktów :   -6 

CO DALEJ Z NASZYM ANIME

cześć wszystkim na pewno zastanawiacie sie co dalej z dragon ball, szukałem w necie aż znalazłem sporo i info na temat dragon ball AF - RN itd... z tego wszystkiego wynika ze nic nie będzie, brak sponsorów ;O i chęci . każdy z was oglądał nowy kinowy odcinek dragon ball goku and friends return jest tam sporo niedopracowań w grafice, a po drugie w ostatnim odcinku dragon ball GT jest juz nowe pokolenie : goku junior ... goku umiera ,a tu sie okazuje ze żyje i jest s powrotem w DB , zastanawiacie sie pewnie co dalej będzie więcej odcinków czy nie ... czy to sie rozwinie idk musimy czekać, jeśli ktoś znajdzie jakieś info na temat powrotu dragon ball pisac

Offline

 

#2 2010-05-28 15:24:48

 Wanisz

Moderator

4587217
Call me!
Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: CO DALEJ Z NASZYM ANIME

nikt nie znajdzie bo info na razie nie ma...po co piszesz wiadomości które wiadomo od około 2-3 lat? AF to bujda,jak nawet będzie to na pewno nie w tym roku.

Offline

 

#3 2010-06-03 15:59:34

 Shadow

Moderator

11318467
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: CO DALEJ Z NASZYM ANIME

Wiele razy słyszałem jak jacyś fani Dragon Ball, twierdzili iż słyszeli, widzieli lub posiadają odcinki DBAF. Jest to rzecz jasna, kłamstwo mające na celu dogryzienie znajomemu, że on ma.

Sprawa jest jasna Dragon Ball AF miał powstać po Dragon Ball Z, lecz Akira stwierdził iż przez nad gorliwość fanów, nie dających mu żyć, nie będzie kontynuować dalszych perypetii naszych bohaterów. Oburzenie fanów było aż tak wielkie iż próbowali sami coś wymyślać. Wtedy mała firma poprosiła Akire o konsultację w sprawie Dragon Ball GT, oczywiście się zgodził, lecz poza małymi poprawkami nie miał nic wspólnego z tą serią Dragon Ball.

Kiedy fani usłyszeli o GT wszyscy byli uradowani, ale nie długo, ponieważ były to zaledwie 64 odcinki, które nie były zbyt interesujące. Po zakończeniu DBGT fani dalej nie przestali wojować o dalszą historię Dragon Ball, wykorzystali pomysł małego Japońskiego wydawnictwa, które wydało kilka tomów DBAF opowiadające nie daleką przyszłość naszych przyjaciół, i puścili plotkę iż Dragon Ball AF ma powstać jako telewizyjne anime. Od tamtej pory prawdziwi fani muszą się wykłócać i tłumaczyć iż to tylko bajka wymyślona przez załamanych fanów. Co rusz, ktoś nowy wymyśla coś nowego, powoli to zaczyna robić się monotonne i żałosne. Wszystkie postacie z rzekomego DBAF są robione w Photo Shopie lub w innych programach do grafiki, są paskudne i nie realne, nie które nawet nie przypominają postaci z Dragon Ball, a nie które zaś są tak nie udolnie zrobione iż gołym okiem widać oszustwo. Mam nadzieję iż ten artykuł da do myślenia tym, którzy głoszą te bzdury.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zasięg odbioru kaset vhs w-wa kopiowanie kaset vhs wola